KONST / Litografier / Färglitografi 12422109
nr 1242 2109
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Himmelsfärd. Signerad, numrerad HC 31/36. Motivet: 57x57
Utrop:
4.000 kr
Såld:
7.400 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:08:43
4.000 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.600 kr
5.600 kr
5.400 kr
5.600 kr (Budbetjänt)
5.800 kr
6.200 kr
6.600 kr
6.600 kr
6.600 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
7.200 kr
18 mar
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson